Zajišťujeme také Ověření, legalizace dokumentů na příslušných úřadech, soudní překlady. Kontaktujte nás
Zajistíme pro vás

Vízum do Izraele

Vízum na

Zajistit vízumKontaktujte nás
90

Platnost víza

Doba vyřízení

Cena víza

Jak na víza do

Izraele

Jak na víza NA

V souvislosti se šířícím se koronavirem (COVID-19) zavedl Izrael restriktivní opatření týkající se vstupu cizinců. V návaznosti na toto opatření ruší izraelský letecký přepravce El Al všechny lety na lince Tel Aviv – Praha – Tel Aviv, poslední let bude vypraven v neděli 15. 03. 2020

Od 12. 03. 2020 (20:00 hod. místního času) vstupuje v platnost nařízení o plošném omezení vstupu všech cizinců („non-residents“) do Izraele, tj. včetně občanů ČR. Nařízení je momentálně platné na 14 dnů. Vyňati z tohoto nařízení mohou být pouze ti občané ČR, kteří podmínky svého pobytu v Izraeli předběžně dohodnou s Velvyslanectvím Státu Izrael v Praze a po příjezdu do Izraele povinně absolvují 14 denní domácí karanténu. Doporučujeme občanům, aby sledovali podrobné informace o tomto a dalších souvisejících nařízeních v samostatném článku na webové stránce Velvyslanectví České republiky v Tel Avivu.

V případě cest do Izraele MZV ČR doporučuje všem občanům zaregistrovat se na internetových stránkách v databázi DROZD. Vaše registrace nám umožní Vás včas kontaktovat v případě mimořádné události, nebezpeční nebo nenadálé změně v podmínkách Vašeho pobytu prostřednictvím SMS zprávy.

V nouzové situaci se lze obrátit na pohotovostní linku velvyslanectví v Tel Avivu: +972 52 328 6622.

S Izraelem má Česká republika bezvízový styk na dobu pobytu maximálně 90 dnů.

zajištění víza do Izraele

zajištění víza na

Poptávkový formulář

víza za účelem
Úspěšně odesláno. Vaše poptávka byla odeslána. Děkujeme!
Jejda! Při odesílání formuláře se něco pokazilo. Zkuste to prosim znovu.

Poslat dotaz

Kontaktní formulář

Zajímá vás
Úspěšně odesláno. Vaše poptávka byla odeslána.
Jejda! Při odesílání formuláře se něco pokazilo. Zkuste to prosim znovu.

Jedete do Izraele? Chcete navštívit Jeruzalém nebo Tel Aviv? Turisty do Izraele láká přívětivé podnebí, krásné pláže a archeologické a historické pamětihodnosti. Turisté rádi navštěvují posvátný Jeruzalém, Betlém či nejslanější jezero na světě Mrtvé moře.