Zajišťujeme také Ověření, legalizace dokumentů na příslušných úřadech, soudní překlady. Kontaktujte nás
Zajistíme pro vás

Vízum do Jordánska

Vízum na

Zajistit vízumKontaktujte nás

Platnost víza

Doba vyřízení

Cena víza

Jak na víza do

Jordánska

Jak na víza NA

Jordánsko aktuálně!

protesty a blokování silnic I přes ukončenou stávku řidičů lze i nadále očekávat stěží předvídatelné protesty či  občasné zablokování silnic. Ani do budoucna nelze vyloučit další komplikace např. s dovozem pohonných hmot na benzínové stanice či se zásobováním. Při cestách automobilem se doporučuje zastavovat jen na znamení uniformovaných příslušníků policie. Během pobytu v zemi se doporučuje dbát zvýšené obezřetnosti při pohybu jak v Ammánu, tak mimo hlavní město.

V případě problémů je možné obracet se na policii (telefon 911), který bývá vůči cizincům vstřícná. V případě nouzové situace je možné kontaktovat pohotovostní telefonní linku Velvyslanectví ČR v Ammánu na čísle +962797301990.

MZV ČR rozhodně nedoporučuje pohybovat se v blízkosti jordánsko-syrské a jordánsko-irácké hranice, tedy na východ od pouštní dálnice číslo 15, která tvoří páteřní spojení mezi hlavním městem Ammán a přístavem Aqaba.

Vízum lze získat na hraničních přechodech nebo předem na ambasádě. Doporučujeme ověřit u zastupitelského úřadu, jestli se podmínky pro cestování nezměnily.

  • Čeští občané získají vízum na hranicích s platností 2 měsíce a jedním vstupem za cenu 40 JOD
  • Cestovatelé, kteří chtějí získat vízum předem, jej mohou vyřídit ve Vídni na adrese Rennweg 17/4, A-1030, Vídeň, telefon +43-1-4051025 nebo +43-1-4051026, fax +43-1-4051031, web http://www.jordanembassy.at/
  • Úřad funguje od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin.

zajištění víza do Jordánska

zajištění víza na

Poptávkový formulář

víza za účelem
Úspěšně odesláno. Vaše poptávka byla odeslána. Děkujeme!
Jejda! Při odesílání formuláře se něco pokazilo. Zkuste to prosim znovu.

Poslat dotaz

Kontaktní formulář

Zajímá vás
Úspěšně odesláno. Vaše poptávka byla odeslána.
Jejda! Při odesílání formuláře se něco pokazilo. Zkuste to prosim znovu.

Cestujete do Jordánska? Chcete navštívit hlavní město Ammán nebo jordánský přístav Akaba? Turistickým magnetem Jordánska je zejména skalní město a archeologické naleziště Petra, které bylo zařazeno do seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. V bibli je označováno jako Selá a Arabové mu dali jméno Mojžíšovo údolí. Turisté si také oblíbili Mrtvé moře, památky z doby Římské říše nebo přírodní rezervace. Vízum do Jordánska získáte na hranicích nebo předem ve Vídni.