Zajišťujeme také Ověření, legalizace dokumentů na příslušných úřadech, soudní překlady. Kontaktujte nás
Zajistíme pro vás

Vízum do Kazachstánu

Vízum na

Zajistit vízumKontaktujte nás

Platnost víza

Doba vyřízení

Cena víza

Jak na víza do

Kazachstánu

Jak na víza NA

V Kazachstánu k 1.1.2022 vypršelo nařízení o dočasném zavedení vízové povinnosti pro více než 70 zemí světa včetně ČR, které bylo platné od roku 2020 v souvislosti se šířením pandemie COVID-19.

Kazachstán notifikoval prodloužení pozastavení bezvízového styku s 57 státy včetně ČR. Překročení státní hranice Kazachstánu je možné pro cizince a jejich rodiny s pobytem v Kazachstánu a pro cizince a rodinné příslušníky občana Kazachstánu. Ti nyní mohou překračovat hranici Kazachstánu pouze 1x za 90 dní. Ostatní cizinci musejí mít platné vízum.

Seznam dokladů potřebných pro vyřízení víza:

  • Vyplněny formulář
  • Pas
  • 1 foto pasového formátu 3,5x4,5
  • Vytištěné pozvaní

Opatření:

Povinnost předložení negativního PCR testu COVID-19 na všechny druhy hraničních přechodů tj. letištní, mořské, říční, železniční a silniční. Všechny osoby musí podstoupit kontrolu teploty při vstupu na území Kazachstánu a vyplnit formulář. Zároveň musí předložit negativní PCR test na COVID-19, který nesmí být starší než 72 hodin (od odběru vzorku) při překročení státní hranice Kazachstánu. Bez předložení negativního PCR testu na COVID-19 nesmí cizinec vstoupit na území Kazachstánu. Výjimku z povinného předložení PCR testu již nemají diplomaté a pracovníci velvyslanectví a mezinárodních organizací. Nově se tato výjimka uplatní pro vládní delegace Republiky Kazachstán a letecké posádky.

zajištění víza do Kazachstánu

zajištění víza na

Poptávkový formulář

víza za účelem
Úspěšně odesláno. Vaše poptávka byla odeslána. Děkujeme!
Jejda! Při odesílání formuláře se něco pokazilo. Zkuste to prosim znovu.

Poslat dotaz

Kontaktní formulář

Zajímá vás
Úspěšně odesláno. Vaše poptávka byla odeslána.
Jejda! Při odesílání formuláře se něco pokazilo. Zkuste to prosim znovu.

Chcete navštívit Kazachstán, největší vnitrozemskou zemi světa? Plánujete cestu do hlavního města Astany nebo chcete prozkoumat Almatu (Alma-Atu)? Kontaktujte vízové oddělení na adrese info@viza.cz, naši zkušení specialisté vám rádi poradí.