Zajišťujeme také Ověření, legalizace dokumentů na příslušných úřadech, soudní překlady. Kontaktujte nás
Zajistíme pro vás

Vízum do Spojených arabských emirátů (SAE)

Vízum na

Zajistit vízumKontaktujte nás
90

Platnost víza

Doba vyřízení

Cena víza

Jak na víza do

Spojených arabských emirátů (SAE)

Jak na víza NA

Informace ohledně COVID-19:

Všechna mezinárodní letiště ve Spojených arabských emirátech jsou otevřená občanům, rezidentům, návštěvníkům a cestujícím v tranzitu. Upozorňujeme, že platí rozdílná COVID testovací a karanténní opatření v jednotlivých emirátech.

Všichni cestující, kteří přilétají do Dubaje z jakéhokoli výchozího místa, musí mít potvrzení o negativním výsledku testu PCR na COVID‑19 provedeného maximálně 72 hodin před odletem.

Cestující, kteří přilétají do Dubaje z České republiky, budou muset po příletu na Mezinárodní letiště v Dubaji absolvovat další test PCR na COVID‑19.

Cestující, kteří v Dubaji přestupují z letu z ČR, jsou povinni předložit potvrzení o negativním výsledku testu PCR na COVID‑19 provedeného maximálně 72 hodin před odletem a musí splnit také veškeré požadavky stanovené jejich cílovou destinací.

Potvrzení musí prokazovat provedení testu s polymerázovou řetězovou reakcí (PCR). Potvrzení o jiných testech včetně testů na přítomnost protilátek a testů provedených pomocí sad pro domácí testování nebudou v Dubaji akceptována. K odbavení si cestující musí přinést oficiální tištěné potvrzení v angličtině nebo arabštině – SMS a digitální potvrzení nebudou akceptována. Potvrzení o testech PCR v jiných jazycích jsou přijatelná, pokud je lze ověřit v původní stanici.

Cestující, kteří v Dubaji přestupují z letů ze všech ostatních zemí, nepotřebují test PCR na COVID‑19, pokud jej nevyžaduje jejich cílová destinace.

Výjimky:

Tento požadavek na absolvování testu PCR na COVID‑19 se nevztahuje na děti mladší 12 let a cestující se středním nebo těžkým postižením. Ve vaší výchozí zemi a cílové destinaci mohou platit výjimky z absolvování testu. Před cestou si přečtěte příslušné požadavky.

Po příletu:

Je možné, že po příletu budete muset podstoupit další test PCR na COVID‑19. Jestliže budete testováni na letišti, musíte zůstat ve svém hotelu nebo v místě pobytu, dokud nebudete mít k dispozici výsledek testu. Pokud bude výsledek testu pozitivní, budete muset jít do karantény a dodržovat pokyny Dubajského zdravotního úřadu.

Pro cestu zpět do Prahy platí aktuální požadavky pro návrat z "velmi vysoce rizikových zemí", tzn. PCR test 72 hod. před odletem nebo antigenní test 24 hodin před odletem (testy se nevztahují na děti do 5 let), následná samoizolace, nejdříve 5. den po příjezdu další PCR test

Doporučujeme všem cestujícím sledovat platná vládní opatření, která podléhají častým změnám. Informace pro cesty do, z a skrz SAE jsou uvedeny na stránkách Etihad a Emirates.

Se Spojenými arabskými emiráty (SAE) má Česká republika bezvízový styk na dobu pobytu maximálně 90 dnů během jakéhokoli období 180 dnů.

Vyřizujeme pro vás program Meet & Greet Marhaba servis

Meet & Greet Marhaba servis je služba přednostního odbavení na letišti v Dubaji. Odvoz autem z letiště do hotelu souvisí s objednáním této služby. Chcete vědět víc? Kontaktujte nás na adrese info@viza.cz.  

  • imigrační procedury na dubajském letišti jsou zdlouhavé (sken oční duhovky, pasová kontrola), doporučujeme tedy využít službu přednostního odbavení
  • k této službě lze přiobjednat i transfery do hotelů v celých Spojených arabských emirátech luxusními vozy typu audi s klimatizací
  • objednání této služby není podmíněno nákupem letenky nebo víza u naší agentury
  • asistenti Marhaba servisu jsou oblečeni ve výrazných modrých uniformách, přepážka je dobře viditelná, stejně jako LCD obrazovka se jmény klientů
  • klientům je přidělen reprezentant, který je přednostně provede všemi procedurami u speciálních přepážek, takže nečekají žádné fronty
  • tuto službu si můžete objednat nejpozději 48 hodin před příletem na letiště v Dubaji

zajištění víza do Spojených arabských emirátů (SAE)

zajištění víza na

Poptávkový formulář

víza za účelem
Úspěšně odesláno. Vaše poptávka byla odeslána. Děkujeme!
Jejda! Při odesílání formuláře se něco pokazilo. Zkuste to prosim znovu.

Poslat dotaz

Kontaktní formulář

Zajímá vás
Úspěšně odesláno. Vaše poptávka byla odeslána.
Jejda! Při odesílání formuláře se něco pokazilo. Zkuste to prosim znovu.

Potřebujete vízum do Spojených arabských emirátů, státu na východě Arabského poloostrova při pobřeží Perského zálivu? Letíte do přístavu Abú Dhabí či Dubaje? Rádi vám vyřídíme přednostní odbavení na letišti Meet & Greet Marhaba servis. Kontaktujte naše vízové oddělení na adrese info@viza.cz.