Zajišťujeme také Ověření, legalizace dokumentů na příslušných úřadech, soudní překlady. Kontaktujte nás
Zajistíme pro vás

Vízum do Spojených států amerických (USA)

Vízum na

Zajistit vízumKontaktujte nás
Naše úspěšnost je 98.6 %
Viza.cz vám přináší Letuska.cz

Jak na víza do

Spojených států amerických (USA)

Jak na víza NA

Nabízíme pomoc při vyřízení povolení ESTA pro vstup do USA. A těm, kteří pro své cesty do USA víza potřebují, zajistíme pohovor na americké ambasádě v Praze,kontaktujte prosím: info@viza.cz
Pokud jste turista (víza B-1/B-2) nebo jedete do Spojených států na obchodní cestu, která trvá méně než 90 dní, můžete cestovat bez víz díky bezvízovému programu (Visa Waiver Program). Musíte mít ale odsouhlasenou elektronickou cestovní registraci ESTA, ještě před tím, než nastoupíte do letadla nebo lodě.
Pokud občan ČR cestoval kdykoliv po 1. březnu 2011 do Iráku, Íránu, Jemenu, Sýrie, Súdánu, Somálska nebo Severní Koreje, nemůže k cestě do USA využít Visa Waiver Program, resp. ESTA, ale musí na Velvyslanectví USA požádat o vízum (např. obchodní B1 nebo turistické B2). Stejné omezení se týká i občanů ČR, kteří jsou zároveň občany Iráku, Íránu, Jemenu, Sýrie, Súdánu, Somálska nebo Severní Koreje.  
Cestující do USA, kteří navštívili Kubu po 12. lednu 2021 (Kuba byla označena Ministerstvem zahraničí USA za zemi podporující terorismus) , nejsou oprávněni využít Visa Waiver Program tzv. ESTA(tj. potřebují vízum).

Výše uvedené omezení se netýká zaměstnanců státní správy ČR a příslušníků Armády, pracovníků humanitárních organizací a osob, které do uvedených zemí cestovaly prokazatelně za účelem služební nebo obchodní cesty. Tyto výjimky budou posuzovány individuálně při vyhodnocování žádosti o ESTA.

Zajistit vízumKontaktujte nás
Ke stažení (PDF)
Doklady strojově čitelné
jazykové pobyty
Aktuální nabídka od Study.cz
zájezdY
Aktuální nabídka zájezdů od Letušky

zajištění víza do Spojených států amerických (USA)

zajištění víza na

Poptávkový formulář

víza za účelem
Úspěšně odesláno. Vaše poptávka byla odeslána. Děkujeme!
Jejda! Při odesílání formuláře se něco pokazilo. Zkuste to prosim znovu.

Poslat dotaz

Kontaktní formulář

Zajímá vás
Úspěšně odesláno. Vaše poptávka byla odeslána.
Jejda! Při odesílání formuláře se něco pokazilo. Zkuste to prosim znovu.

Letíte do New Yorku či Washingtonu nebo chcete cestovat po Spojených státech amerických? Čeští turisté vízum pro krátkodobé pobyty v USA nepotřebují, ale musí mít biometrický pas a autorizaci formulářem ESTA. Naše agentura nevyřizuje pracovní ani studentská víza, rádi vám ale poradíme jak na to. Naši specialisté také pomohou při vyřízení vstupu do USA a zařídí pohovor na americké ambasádě v Praze. Kontaktujte nás na adrese info@viza.cz.