Zajišťujeme také Ověření, legalizace dokumentů na příslušných úřadech, soudní překlady. Kontaktujte nás
Zajistíme pro vás

Vízum do Ruska

Vízum na

Zajistit vízumKontaktujte nás
Naše úspěšnost je 98.6 %
Viza.cz vám přináší Letuska.cz

Jak na víza do

Ruska

Jak na víza NA

 

 Vyřizujeme turistická, služební, pracovní víza do Ruské federace.

 

Seznam dokladů:

  • Originál platného pasu + kopii pasu
  • Fotografe 1x - aktuální originál pasové fotografie na bílém pozadí ne starší než 3 měsíce
  • Originál formuláře https://visa.kdmid.ru/, na konci uvést velvyslanectví Ruské federace v Praze
  • Zvací dopis nebo voucher (záleží na typu víza). Pokud nemáte možnost doložit, ZVACÍ  DOPIS, NEBO VOUCHER VYŘÍDÍME ZA VÁS.
  • Cestovní pojištění (s uvedeným jménem cestujícího a datem narození, pokrývající celou požadovanou dobu pobytu, platné pro území RF nebo celý svět, částka na     pokrytí musí být min. 30.000,- eur (zaslané originály se nevrací, ambasáda si vše ponechává) CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ  VYŘÍDÍTE U NÁS V KANCELÁŘI.

 

Veškeré dotazy zodpovíme na: info@viza.cz nebo 420 234 703 187

AKTUÁLNĚ:

Upozorňujeme, že od 1. srpna roku 2023 občané 55 států včetně České republiky mohou si vyřídit jednotné elektronické vízum, které platí na celém území Ruské federace. Elektronické vízum se vydává na základě žádosti cizího občana:  

Žadatelé o e-vízum, předloží pouze:

  • Vyplněný formulář
  • Foto – formát JPG (aktuální, barevná na bílém pozadí, s poměrem stran 35x45)
  • Kopie pasu JPG (oříznutá hlavní pasová strana s fotografií, pas musí být platný nejméně 6 měsíců od data podání žádosti o jednotné e-vízum)

Jednotné e-vízum vás opravňuje ke vstupu do Ruské federace a pobytu v Ruské federaci za účelem soukromé nebo pracovní návštěvy, turistiky, jakož i účasti na vědeckých, kulturních, společensko-politických, ekonomických, sportovních akcích a provádění příslušné komunikace a kontaktů. Pokud účel vaší cesty do Ruské federace není žádný z výše uvedených, musíte požádat na diplomatické misi nebo konzulárním úřadě Ruské federace o běžné (nikoli elektronické) vízum.

Cizinci přijíždějící do Ruské federace na základě jednotného e-víza mají právo na svobodu pohybu na celém území Ruské federace, s výjimkou návštěv území, organizací a zařízení, ke kterým je vyžadováno zvláštní povolení v souladu s federálními zákony.

Jednotné e-vízum je vízum pro jeden vstup. Doba platnosti jednotného elektronického víza je 60 dní od data vydání. Povolená doba pobytu v Ruské federaci na základě jednotného e-víza v době jeho platnosti nesmí přesáhnout 16 dnů ode dne vstupu.

Cizinci pobývající na území Ruské federace na základě jednotných e-víz jsou povinni mít zdravotní pojištění platné na území Ruské federace po celou dobu pobytu.

     
Zajistit vízumKontaktujte nás
Ke stažení (PDF)
Doklady strojově čitelné
jazykové pobyty
Aktuální nabídka od Study.cz
zájezdY
Aktuální nabídka zájezdů od Letušky

zajištění víza do Ruska

zajištění víza na

Poptávkový formulář

víza za účelem
Úspěšně odesláno. Vaše poptávka byla odeslána. Děkujeme!
Jejda! Při odesílání formuláře se něco pokazilo. Zkuste to prosim znovu.

Poslat dotaz

Kontaktní formulář

Zajímá vás
Úspěšně odesláno. Vaše poptávka byla odeslána.
Jejda! Při odesílání formuláře se něco pokazilo. Zkuste to prosim znovu.

Cestujete do Ruska? Chcete navštívit desetimilionovou Moskvu, Petrohrad nebo jedete do Novosibirsku či jiných ruských měst? Jako turisté i ke služebním účelům potřebujete vízum. Specialisté našeho vízového oddělení vám s vyřízením rádi poradí, máme vždy aktuální informace. Zajistíme vám zvací dopis i vízum do Ruska. Kontaktujte nás na adrese info@viza.cz.

Od poloviny října 2023 se mění příjem žádostí o ruská víza a podmínky pro jejich udělení. Prozatím nedisponujeme úplnou informací o tom, jak v daném případě postupovat. Jakmile budeme mít věrohodně potvrzené potřebné informace, zveřejníme je na tomto místě.

Poslední termín pro podání žádostí je 20. října 2023 a poslední termín vydání hotových dokumentů bude 27. října 2023. V tentýž den se i ruské vízové centrum do odvolání uzavírá.